Робоча зустріч з молодіжною радою міста

10 жовтня відбулося засідання молодіжної ради при Валківському міському голові В.В.Скрипніченко.

На зустріч були запрошені заступник начальника Валківського відділу поліції з громадської безпеки А. О. Головленков та начальник відділу благоустрою міської ради С.М.Іванова.

Представники дитячого парламенту Валківського ліцею, члени молодіжної ради прозвітували про хід проведення акції «Безпека» за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Партнерство кожній дитині» та Міжнародного фонду «Карітет» (Австрія). За результатами обговорення, розроблений план спільних дій з профілактики правопорушень у місті, досягнено домовленість про подальшу співпрацю молоді з правоохоронними органами.

Крім питань з криміногенної ситуації у місті, члени ради піднімали ряд питань, пов’язаних з благоустроєм, освітленням, упорядкуванням парку «Сонечко» та ін.

Для реалізації своїх цікавих ідей, молодіжній раді запропоновано взяти участь у обласному конкурсі «Разом у майбутнє».

Міський голова В.В.

Скрипніченко подякував молоді за волонтерську роботу під час святкування Дня міста та висловив сподівання на подальшу активну і дружню співпрацю на благо валківчан.