Радіємо і щиро вболіваємо за тебе, Максим! Валки з тобою!

Виборовши перемогу на Чемпіонаті Харківської області серед важкоатлетів у своїй віковій та ваговій категорії, валківчанин Максим Москвін блискуче виступив на Чемпіонаті України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат віком до 17 років, який проходив з 10 по 15 травня у м. Черноморськ Одеської області.
За результатами змагань Чемпіонату, Максим виборов І місце і став абсолютним переможцем. Стипендіат Валківського міського голови Максим Москвін здобув золоту медаль Чемпіонату України, а рідному місту приніс славу і гордість за земляка.
Нагадаємо, що напружена боротьба за право виступити на юнацьких олімпійських іграх, що відбудуться у Аргентині, продовжується і у нашого важкоатлета є гарні шанси його отримати.
Одним із етапів відбору буде Чемпіонат Європи, який буде проходити влітку в Італії. Максим Москвін вже включений до складу збірної команди України.