Під час робочої поїздки в Перекіп міський голова Валерій Скрипніченко та його заступник Ольга Борщ відвідали об’єкти соціальної інфраструктури та зустрілись з активом села. Говорили про наболіле – облаштування місця відпочинку для молоді, організацію дозвілля людей похилого віку, осучаснення бібліотеки, оптимізацію роботи соціальної сфери та першочергові завдання.

Голова громади поспілкувався з директором Перкіпського навчально-виховного комплексу та його учнями, ознайомився із ходом навчального процесу в умовах карантинних обмежень.

Разом із старостою Сергієм Конєвим визначили пріоритетні напрямки роботи щодо розвитку села.