Підготовка конкурсної заявки в рамках Грантової програми “Підвищення рівня довіри для зміцнення партнерства між поліцією та громадами Львівської, Київської та Харківської області”

Відбулася робоча зустріч міського голови В.Скрипніченка щодо підготовки конкурсної заявки в рамках Грантової програми “Підвищення рівня довіри для зміцнення партнерства між поліцією та громадами Львівської, Київської та Харківської області”. На зустріч були запрошені голова Харківського благодійного фонду “Благо” В. Казусь, начальник Валківського ВП ГУНП в Харківській області підполковник поліції С.І. Степанов, секретар міської ради А.Кривич, голова громадської ради міста В.Ханіна. В ході конструктивної бесіди були надані конкретні пропозиції щодо впровадження ініціатив для розбудови взаємодії поліції з громадою на місцевому рівні.