“Процес оптимізації закладів освіти є невідворотнім”, – Роман Семенуха, заступник голови Харківської обласної державної адміністрації

Заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Роман Семенуха та директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Анжеліка Крутова побували з робочим візитом у Валківській громаді. Під час роботи зустрілись з освітянами, відвідали ліцей імені Олександра Масельського та Ков’язький НВК, ресурсно-інклюзивний центр та Будинок дитячої та юнацької творчості. Учасники зустрічі обговорили проблеми та перспективи освітянської галузі, зокрема – процес оптимізації закладів освіти, який за словами Романа Семенухи є невідворотнім і має відбутися вже найближчим часом.
Представники Харківської ОДА відмітили ліцей імені Олександра Масельського як один із кращих в області. Матеріально технічне забезпечення закладу та рівень підготовки педагогів отримали високу оцінку гостей.