При комунальному закладі охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Валківського району» відкрито Кабінет раннього втручання

25 жовтня при комунальному закладі охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Валківського району» відкрито Кабінет раннього втручання.
З цією важливою і довгоочікуваною подією персонал закладу та запрошених щиро привітали міський голова В. Скрипніченко, голова районної ради В. Оноша, перший заступник голови райдержадміністрації Н. Осадча.
Після офіційної презентації Кабінету раннього втручання, який провела заступник головного лікаря Волобуєва О.С., керівниками району урочисто було перерізано символічну червону стрічку та вручено іграшковий подарунковий набір.
Кабінетом раннього втручання надаватимуться безкоштовні послуги для дітей від 0 до 4 років у місті Валки та Валківському районі. На вас чекають фахівці Кабінету: лікар-педіатр, логопед, соціальний педагог, медсестра з масажу.
Адреса Кабінету раннього втручання: КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Валківського району», м. Валки, пров. Майський, 34.

Режим роботи: щодня з 15.00 до 17.00.

Попередній запис здійснюється щоденно з 09.00. до 13.00 за телефоном 5-25-30.