![poll_2](https://old.valky-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2017/09/poll_2-678x381.jpg)
Відповідно до рішень XVIII сесії VII скликання, до ст. 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та керуючись Положенням про присвоєння звання “Почесний громадянин м. Валки”, звання прсвоєно:
Віктору Васильовичу Федотову, тренер з важкої атлетики;
Володимиру Васильовичу Калугіну, голова Валківської районної громадської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ УКРАЇНИ»;
Миколі Кузьмичу Нечволоду, доктор фізико-математичних наук, професор, академік Академії наук технологічної кібернетики України та двох міжнародних академій, заслужений працівник освіти України;
Олександру Миколайовичу Біловолу, Академік Національної Академії медичних наук України, «Почесний громадянин Харківської області», народний депутат України.