![men-have-a-model-house-on-hand-other-hand-is-P653ZXP-min](https://old.valky-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/men-have-a-model-house-on-hand-other-hand-is-P653ZXP-min-678x381.jpg)
На засіданні адміністративної комісії при виконавчому комітеті Валківської міської ради було розглянуто два питання. Мешканці громади, відносно яких розглядались питання, на засідання комісії не з’явились, хоча були попереджені належним чином. Одне з питань стосувалось забруднення вулиці стоками із приватної каналізації, інше – недбалістю приватного підприємця щодо належної утилізації відходів виробництва.
З обох питань комісією прийнято відповідні рішення та накладено на порушників адміністративні стягнення. В кожному з випадків відповідальність за вказане правопорушення передбачена статтею 152 КУпАП, отож з першого питання на порушника накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 850,00 гривень. За наслідками ж розгляду другого питання порушник має сплатити штраф у розмірі 1360,00 гривень.