Порушення норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу

На засіданні адміністративної комісії при виконавчому комітеті Валківської міської ради було розглянуто два питання. Мешканці громади, відносно яких розглядались питання, на засідання комісії не з’явились, хоча були попереджені належним чином. Одне з питань стосувалось забруднення вулиці стоками із приватної каналізації, інше – недбалістю приватного підприємця щодо належної утилізації відходів виробництва.

З обох питань комісією прийнято відповідні рішення та накладено на порушників адміністративні стягнення. В кожному з випадків відповідальність за вказане правопорушення передбачена статтею 152 КУпАП, отож з першого питання на порушника накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 850,00 гривень.  За наслідками ж розгляду другого питання  порушник має сплатити штраф у розмірі 1360,00 гривень.