Перше засідання робочої групи із питань упорядкування території парку Молодіжний та інших місць міста Валки.

26 листопада цього року Розпорядженням Валківського міського голови була створена робоча група із питань упорядкування території парку Молодіжний та інших місць міста Валки.

До складу цієї  групи ввійшли:

Голова робочої групи: Кривич А.І., секретар міської ради,

Секретар робочої групи: Долгополова О.В., спеціаліст 1 категорії відділу з організаційно-правової роботи міської ради;

Поліщук Т.В., директор РКЗ «Валківський краєзнавчий музей» (за згодою);

Тимошенко О.В., директор Валківської районної  дитячої школи мистецтв (за згодою);

Ханіна В.В., голова громадської ради з питань розвитку міста за сприяння міського голови та місцевої влади;

Шевченко В.П., начальник сектору культури і туризму Валківської райдержадміністрації (за згодою).

А також представники Молодіжної ради міста при Валківському міському голові (за згодою) Козар І.Є., та Клочко М.Є.,

29 листопада відбулася перша  зустріч новоствореної робочої групи за участю міського голови В.В. Скрипніченка.

На засіданні були розглянуті пропозиції стосовно можливості розробки  залученими фахівцями проектного ескізу реконструкції парку Культури у м. Валки із приблизними розрахунками.

Також члени групи ознайомилися із Програмою заходів, приурочених 296-ій річниці із дня народження Г.С.Сковороди, що відбудуться 3 грудня 2018 року