ПАРК ІМ. ІЛЬЧЕНКА. ЗМІНИ НА КРАЩЕ

Валківська міська рада провела комплекс робіт із встановлення біо-туалету у парку ім. Ільченка.

Робимо ставки, панове, як довго він простоїть!?
Чи допоможе це змінити свідомість громадян?! Згодом побачимо.

ПРОСИМО БЕРЕГТИ І ПРАВИЛЬНО КОРИСТУВАТИСЯ!!!

Якщо валківчани проявлять свою культуру і біо-туалет витримає, то впевнені, що він стане першим і не останнім у нашому місті. Якщо ж ні, то…., це питання залишається відкритим – хто ж винний у тому, що у громаді не має цивілізованих громадських вбиралень!?

Міська рада провела роботи із реконструкції тротуарної доріжки, яка веде від супермаркету “Норма” до центральної алеї парку.
Піднята та переукладена плитка не тільки змінила зовнішній вигляд самого тротуарчику, а й відтепер надає ще більш зручності пішоходам ?‍♂️?‍♀️, людям, які користуються інвалідними візочками?‍?, а також проїзду дитячим коляскам та велосипедів ?.