Останнього вихідного дня цього літа  Валківська міська рада встигла реалізувати ще кілька цікавих задумів нашої молоді.

Ось і літо минуло…

(Їх було багато, та, нажаль, карантин вніс свої корективи)

У мальовничому куточку ПЗОВ «Ялинка» відбулося молодіжне паті під назвою «Lito, bye!», де крім смачного пригощання та відпочинку під живі звуки молодіжної групи «Sunrise», учасники молодіжної ради 2019-2020 року підвели підсумки своєї діяльності за рік,  поговорили про плани на майбутнє у складі уже оновленої «молодіжки». Також, в рамках цього заходу, відбулася  зустріч із молодими  успішними підприємцями нашого міста, які у форматі «запитання-відповідь» розповіли про себе та поділилися секретами успіху своєї справи.

МОЛОДІЖНА РАДА м. ВАЛКИ ВІТАЄ членів своєї спільноти, які  вже стали студентами і закликає їх бути і надалі у вирі подій рідного міста.

А ТАКОЖ! ЩИРО ДЯКУЄ ЗА ПІДТРИМКУ ТА ОРГАНІЗАЦІЮ ЗАХОДУ!

Валківському міському голові Скрипніченку Валерію Володимировичу та всім задіяним працівникам міської ради.

Депутату міської ради Дарагану Володимиру Андрійовичу.

Валківському Будинку дитячої та юнацької творчості (кер. Прищепа С.В.) та молодіжному ВІА «Sunrise» (кер. Ханін К.М.)

Підприємцям міста Олексію Назарько, В’ячеславу Абракітову, Сергію Тижненко.

Куратору молодіжної ради Вікторії Ханіній.