Оперативна інформація про кількість хворих мешканців Валківської громади на COVID – 19 станом на 16.04.2021 року.

За останню добу на Валківщині зареєстровано 8 нових випадків.

Вього на лікуванні у центральній районній лікарні із діагнозом коронавірус  та пневмонія перебуває 145 хворих, із них 86 пацієнтів-валківчан мають підтверджені результати аналізів на COVID – 19.

На амбулаторному лікуванні знаходяться 75 валківчан, на самоізоляції – 112.

Всього у Валківській територіальній громаді зареєстровано 887  випадки захворювання на коронавірус.

Прохання до жителів громади –  дотримуватись карантинних заходів, використовувати засоби індивідуального захисту (маски, респіратори та гумові рукавички), дотримуватись соціальної дистанції.

У випадку будь-якого погіршення самопочуття, наявних симптомів застуди не займатись самолікуванням, залишатись вдома та зателефонувати сімейному лікарю.

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!!!