ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

Конкурсний відбір на посаду керівника КЗ «Новомерчицький НВК Валківської міської ради Харківської області» та КЗ «Перекіпський НВК імені Героя Радянського Союзу Дмитра Погодіна Валківської міської ради Харківської області» відбудеться 30.03.2021 року о 10.00.

Під час конкурсного відбору можуть бути присутні члени конкурсної комісії, конкурсанти, представники органів громадського самоврядування закладу, на посаду керівника якого оголошено конкурс, представники засобів масової інформації (за умови пред’явлення відповідних документів), можуть бути запрошені міський голова та старости округів на території яких знаходяться заклади, на посаду керівника яких оголошено конкурс.

Конкурсантам для допуску до конкурсного відбору необхідно мати при собі документ, що посвідчує особу.