Міський голова Валерій Скрипніченко вручив нагороди учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС та вдовам ліквідаторів у Старому Мерчику.

Урочистості з нагоди 35-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС відбулись у Старому Мерчику, де міський голова зустрівся з ліквідаторами  та вдовами померлих. Керівник громади вручив чорнобильцям пам’ятні медалі, а вдів нагородив медалями «За вірність і терпіння».

Разом з представниками місцевої організації «Союз. Чорнобиль. Україна» міський голова поклав квіти до пам’ятного знака аварії на Чорнобильській АЕС, який оновлено новим елементом. Над пам’ятником тепер звеличується арт-об’єкт під назвою Ангел-сурмач, що є копією Ангела-сурмача, який стоїть в самому Чорнобилі, нагадуючи людям про страшну трагедію.

Заходи пройшли без глядачів та з дотриманням карантинних норм і правил.