![c6b8fe04-06ff-4cb9-86ae-4df941722ecb](https://old.valky-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/c6b8fe04-06ff-4cb9-86ae-4df941722ecb-678x381.jpg)
Валківська міська рада 27 серпня 2020 року уклала Договір про співпрацю з регіональним сервісним центром ГСЦ МВС в Харківській області щодо задоволення потреб населення у послугах, що надаються мобільними сервісними центрами МВС.
Перелік послуг, що надається відповідно до цього Договору:
- реєстрація, перереєстрація колісних транспортних засобів з видачею свідоцтва про реєстрацію та номерних знаків, зняття з обліку транспортного засобу з видачею облікової картки та номерних знаків для разових поїздок;
- заміна посвідчення водія;
- видача міжнародного посвідчення водія;
- прийняття запитів на отримання довідок про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України.
Скористатися послугами мобільного сервісного центру МВС у нашій громаді можна за попереднім записом, який здійснюється за телефоном 5-30-50 або у міській раді на 1 поверсі, в кабінеті №6.
Прийом громадян мобільним сервісним центром МВС проходять у дворі міської ради по п’ятницях за адресою: м. Валки вул. Харківська,16.
Спеціалісти сервісного центру здійснюють виїзд до громади за умови не менш ніж 10 замовлень для обслуговування клієнтів.