Люди з необмеженими можливостями вражають своїми талантами та вірою.

Сьогодні відбулася зустріч Валківського міського голови Валерія Скрипніченка із учасниками виставки робіт людей із обмеженими можливостями, яка працює у Будинку рад з 3 по 7 грудня з нагоди Міжнародного Дня людей з інвалідністю. Організатор виставки голова товариства інвалідів Валківського району Харківської області Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» Володимир Гордієнко. Всього прийняло участь у виставці 11 талановитих валківчан.
На зустрічі були присутні секретар міської ради Антоніна Кривич та голова громадської ради міста Вікторія Ханіна, які також всіляко сприяли організації цієї виставки.
Всі учасники в теплому спілкування поділилися планами на творче майбутнє і отримали пам’ятні подарунки від міської ради – настільні лампи, а для товариства інвалідів – настінний годинник.