Корона районного конкурсу краси “Чарівна валківчанка” знову залишилася у Валках

Традиційно, в останню неділю червня, валківчани відсвяткували Всеукраїнський День молоді. Того дня Центральна площа зібрала багато шанувальників районного конкурсу «Пісня моєї молодості» та конкурсу краси «Чарівна валківчанка».

В цьому році, у валківчан  шанси залишити корону королеви краси у місті були надвисокими, тому що 8 із 9 претенденток були юні красуні із  Валок:

Діана Синиця

Анастасія Ромась

Ірина Шульжик

Ольга Ведмідь

Діана Шумейко

Тетяна Марченко

Анастасія Кобзарь

Еліна Дараган

За результатами творчих виходів, відео-візиток та фото-презентацій, поважне журі конкурсу на чолі із   Почесним громадянином м. Валки Ольгою Нессен, (Королева Харкова -2005», «Міс України – 2006», ІІ-віце «Міс Бікіні Всесвіту – 2005», «Пані Україна-2009») визначило переможниць:

«Міс глядацьких симпатій»  –  Ольга Ведмідь.
«Міс фото 2018»
 –  Еліна Дараган.
«Друга віце-міс»
 –  Діана Шумейко.
«Перша віце-міс»
 –  Діана Синиця.

Абсолютною переможницею конкурсу краси «Чарівна валківчанка-2018» стала АНАСТАСІЯ РОМАСЬ.

Всі учасниці конкурсу  отримали вагомі грошові винагороди від Валківської міської ради. Головний же приз конкурсу – телевізор, за традицією, надали депутати Харківської обласної ради С.Пієв, Т. Біловол, а також Народний депутат України О.Біловол.