КОНЦЕРТ “Мистецькі барви” з нагоди 20-річчя заснування Валківської районної комунальної школи мистецтв

21 жовтня міський голова Валерій Скрипніченко, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко, голова районної ради Віталій Оноша, депутат обласної ради Едуард Юрченко щиро привітали з 20-річним ювілеєм Валківської районної дитячої школи мистецтв керівника закладу Ольгу Тимошенко, викладачів, вихованців та їх батьків. Валерій Скрипніченко вручив директору школи мистецтв Подяку та подарунковий сертифікат на суму 2,000 грн.
В рамках святкового концерту «Мистецькі барви» був презентований успішно реалізований міні-проект «Оновлення фонду народних музичних інструментів – гарантія якісної освіти та професійної підготовки підростаючого покоління (придбання нових народних музичних інструментів для Валківської дитячої школи мистецтв)», який став переможцем обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад “Разом в майбутнє”.
Почесними гостями ювілейного заходу також стали голова Харківського обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України, заслужений майстер народного мистецтва України Олександр Вакуленко, колеги з м. Харків та м. Богодухів.