![miss](https://old.valky-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2017/06/miss-670x381.jpg)
25 червня 2017 року (у неділю) з нагоди Всеукраїнського Дня молоді на Центральній площі нашого міста відбудеться конкурс краси “Чарівна валківчанка-2017”. Серед 10 претенденток на отримання титулу Міс “Чарівна валківчанка-2017” візьмуть участь 6 чарівних дівчат від міста Валки. Серед них: Юлія Ільченко, Альбіна Козинець, Надія Жигилій, Поліна Іванова, Олена Холодна, Тетяна Олійник.
Запрошуємо валківчан вболівати і підтримувати наших прекрасних учасниць.
Початок свята о 19.00 год., конкурс краси
“Чарівна валківчанка-2017” розпочнеться близько 21.00 год.