КЗ “Перекіпський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІ ст-дошкільний навчальний заклад) імені Героя Радянського Союзу Дмитра Погодіна Валківської міської ради Харківської області” має нового керівника.

Відповідно до розпорядження Валківського міського голови від 01 квітня 2021 року № 410-К Халимон Анастасія Олегівна призначена директором КЗ “Перекіпський навчально-виховний комплекс імені Героя Радянського Союзу Дмитра Погодіна” з 05 квітня 2021 року. Анастасія Олегівна успішно пройшла конкурс на керівника закладу загальної середньої освіти та була визначена переможницею засіданням конкурсної комісії.

Керівника закладу педагогічному колективу урочисто представили заступник міського голови Ольга Борщ та начальник відділу освіти міської ради Наталія Заворотня.

“Під час конкурсу Анастасія  Халимон показала достатньо високий рівень знань та навичок. На відмінно впоралась з усіма завданнями, що були їй запропоновані. При вирішеннї практичного завдання продемонструвала,  що має  високі всесторонні знання досвідченого керівника. Прошу колектив підтримати Анастасію Олегівну у її починаннях. Саме злагоджена робота колективу запрограмована на успіх”, – звернулась до педагогів Ольга Борщ.

Під час роботи у Перекіпському НВК Ольга Борщ та Наталія Заворотня надали методичну допомогу педагогічному колективу стосовно роботи в умовах дистанційного навчання.