З нагоди професійного свята, вам, наші медики, вітання, низький уклін та пісня в дарунок

Шановні працівники медичної галузі!

Сердечно вітаю Вас  з професійним святом – Днем медичного працівника!

У всі часи професія медика була однією з самих важливих та поважних. Немає нічого дорожчого за життя та здоров’я людини, саме на вас покладається велика відповідальність за це безцінне надбання.

Терапевти та медичні сестри, хірурги та фармацевти, фельдшери та працівники швидкої допомоги – всіх вас об’єднує головне – служіння найвищій цінності людини – здоров’ю.

Цей рік видався надзвичайно складним для всього людства, нашої країни, міста та і особисто для моєї родини. Тільки тоді, коли приходить реальна загроза життю людини чи своїх близьких, приходить справжнє розуміння, яку глобальну та важливу місію виконують люди в білих халатах, під час, ризикуючи власним життям та здоров’ям.

Як міський голова та батько дякую вам за віддану службу людям, щоденну благородну справу і ваші добрі серця. Бажаю вам завжди бути переможцями у боротьбі за життя і здоров’я людини.

Щастя Вам і добра!  Міцного вам здоров’я  успіхів у реалізації життєвих планів і нових вагомих здобутків на благо нашої громади.

Щиро приєднуюсь до кожного слова пісні у виконанні наших українських зірок, вона звучить для вас в дарунок.

З повагою та низьким поклоном,

міський голова                                                     ВАЛЕРІЙ СКРИПНІЧЕНКО