Збірна команда Валківського району посіла перше місце на обласних змаганнях з важкої атлетики

Валківський відділ поліції вже 4 роки як взяв шефство над дитячою спортивною секцією важкої атлетики.            За час тісної співпраці вихованці спортивної секції досягли високих результатів як на обласних змаганнях так і на чемпіонатах України. Нещодавно збірна Валківського району повернулась з обласних змагань з важкої атлетики де посіла почесне перше місце. До складу команди входило 12 учнів, з третього по дев’ятий клас.
Традиційно з високими досягненнями учасників змагань привітав начальник Валківського відділу поліції ГУНП    в Харківській області підполковник поліції Степанов Станіслав Іванович, який є почесним Головою федерації важкої атлетики Валківського району.
18 жовтня 2017 року на зустрічі з дітьми, в ліцеї імені О.С. Масельського, які є переважно учнями цього закладу, переможцям були вручені солодкі подарунки.