ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ “Валківська Слив’яночка”

«Валківська Слив’яночка»

1. Загальні положення.
  • Фестиваль має статус районного і проводиться в рамках районного свята «Масляна» на території міста Валки з метою відродження місцевих традицій: виробництва домашніх вин зі слив – ягід, що є символом, зображеним на гербі міста, збереження та популяризації  культурної спадщини, розвитку туризму та гастрономічних традицій Валківського району.

1.2. Організаторами фестивалю є сектор культури і туризму

Валківської районної державної адміністрації

1.3.  Дата та час проведення конкурсу – 17 лютого 2018 року, 11:00 год.

1.4.   Місцем проведення конкурсу є Центральна площа міста  Валки.

1. II. Порядок та умови проведення конкурсу.

2.1.  Конкурс проводиться в двох номінаціях:

–  I номінація – домашні вина зі слив;

–  II номінація – страви з використанням слив.

До участі запрошуються всі бажаючі.

2.2.   Для участі у конкурсі потрібно подати заявку за зразком (додаток 1) у письмовому чи електронному вигляді за адресою:
bibliokidvalky@ukr.net  або вул. Харківська, 7 – Валківська центральна районна дитяча бібліотека (приміщення старої школи) до 15 лютого 2018 року.

2.3. Кожен учасник може брати участь в обох номінаціях, на кожну конкурсну позицію оформлюється окрема заявка.

• Вимоги до конкурсних робіт:

напої та страви обов’язково супроводжуються презентацією – описом: розповідь про історію страви або напою, перелік продуктів, що є у складі без детальної рецептури.

Журі конкурсу подається конкурсна робота під номером, заздалегідь присвоєним кожному учаснику в порядку подачі заявок.

• Кожному учаснику надається можливість представити свій продукт в окремій номінації на «Приз глядацьких симпатій». Для цього потрібно виставити напої та страви для дегустації бажаючими та подальшого голосування.

Зразок заявки

Прізвище, ім’я  по батькові учасника або учасників
Дата народження

Адреса проживання