![448384974857772051645678036815801539362816o-c56f919bddf17f6bc712fb19e7a0674d](https://old.valky-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/448384974857772051645678036815801539362816o-c56f919bddf17f6bc712fb19e7a0674d-678x381.jpg)
Відповідно до розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Ігоря Нізельковського від 06.05.2021 року навчальний процес у школах та дошкільних закладах громади відновиться з 11 травня 2021 року у звичайному режимі.
Також зазначимо, що у зв’язку із входженням Валківщини в «жовту зону» епідемічної небезпеки рішенням комісії ТЕБ та НС Харківської області послаблено ряд карантинних обмежень.
Але не забуваємо про епідеміологічні застереження та дотримуємось визначених санітарно-гігієнічних норм для «жовтої зони» рівня епідемічної небезпеки.