До відома ОСББ, ініціативних груп співвласників багатоквартирних будинків, у яких створюються ОСББ.

Департаментом житлово-комунального господарства та паливно- енергетичного комплексу Харківської обласної державної адміністрації у месенджері Telegram створено групу «ОСББ Харківської області» з метою надання можливості об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) області та ініціативним групам співвласників багатоквартирних будинків безпосередньо спілкуватися між собою для обміну практичним досвідом з питань створення і функціонування ОСББ, а також отримання консультацій від фахівців даної сфери, зокрема, щодо діяльності ОСББ, проведення термомодернізації багатоквартирних будинків, залучення коштів на впровадження енергоефективних заходів, тощо.

Долучитися до групи «ОСББ Харківської області» можна за посиланням https://t.me/joinchat/Pk2bwhaqRcaKt4GNLEn5LQ.

Таке спілкування допоможе ОСББ спільно вирішувати проблемні питання, які виникають в їх діяльності, та сприятиме поширенню найуспішніших практик.

У разі виникнення питань щодо підключення до групи звертатись за телефонами: 705 21 52, 705 22 00.