![изображение_viber_2021-04-13_18-31-20](https://old.valky-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/изображение_viber_2021-04-13_18-31-20-678x381.jpg)
Відродити цвітіння троянд у селі – з такою метою було оголошено вищезгадану акцію. Про це повідомила староста села Ольга Корсун. За її словами, про наміри висадити квіти селяни дізнались цими вихідними і вже є початок справи. Сидоренківці активно підтримали ідею та вже придбали чотири кущі троянд.
А в рамках акції «Мільйон дерев за 24 години» на подвір’ї Сидоренківської школи висадили фруктові дерева.