В залі пленарних засідань Будинку рад відбувся черговий розширений Пленум Валківської районної ради ветеранів

Учасників Пленуму, голів первинних ветеранських організацій та всіх запрошених привітав міський голова Валерій Скрипніченко, голова районної ради Віталій Оноша та його заступник Юрій Яцина, перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія Осадча.
Почесним гостем на пленумі був присутній депутат Харківської обласної ради Сергій Пієв.
На розгляд Пленуму були винесені наступні питання:
1.Про розвиток ветеранського руху у Валківському районі в співпраці з місцевими радами та первинними ветеранськими організаціями.
2.Про підсумки огляду-конкурсу на «Кращу первинну організацію ветеранів» у 2017 році.
3.Про стан передплати на газету «Слово ветерана Харківщини » на 2018 рік.
4.Про кооптацію складу Валківської районної ради ветеранів.
За підсумками огляду-конкурсу на «Кращу первинну організацію ветеранів» у 2017 році по місту Валки Президією визнана кращою ПОВ ДЗ ФТІНТ (голова Куперман Є.П.)