![8f5b9f44df8e3cbc78a3a056f9ba01a6](https://old.valky-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/06/8f5b9f44df8e3cbc78a3a056f9ba01a6.jpg)
23 червня професійне свято святкують державні службовці!
Цього святкового дня щиро бажаю вам, шановні держслужбовці, гордості за ту справу, якій ви присвятили своє життя.
Нехай мудрими будуть ваші дії, вірність і відданість справі забезпечують ваші успіхи, а ваша діяльність знаходить повагу та довіру громадян до органів влади.
Добра вам, здоров’я, невичерпної енергії, подальшої плідної праці на ниві служіння народу, нових звершень в ім’я розквіту нашої громади та подальшої розбудови Української держави.
З повагою,
міський голова ВАЛЕРІЙ СКРИПНІЧЕНКО