Вітаємо, працюємо та активізуємо нашу молодь. Зі святом! З Днем молоді!

Молодість – дивовижна пора, коли весь світ перед тобою.
І ти можеш, а головне хочеш, щось в ньому змінити або покращити. Нехай у нашого молодого покоління будуть легкими життєві шляхи, райдужними та прекрасними перспективи, вірними та потрібними починання.
Бажаємо вам більше яскравих зустрічей, нових ідей, активних дій та досягнення усіх поставлених цілей. Нехай перешкоди вас роблять тільки сильнішими.

Молодь нашої громади та України – це наше майбутнє і це не просто слова.
Валківська міська рада відкрита для молоді. З 2018 року ми успішно працюємо із молодіжною радою і вже разом із ними реалізували багато ідей.
Щоб чути та охопити ще більший молодіжний пласт запустили опитування на нашій сторінці у Фейсбуці. Сьогодні вже маємо 27 анкет, плануємо побачити більше ста відповідей.
Тож запрошуємо молодих, креативних, цікавих молодих людей до анкетування та співпраці.

Вірте в себе, не бійтеся приймати рішення, боротися за своє місце в житті, втілювати найамбітніші плани.

Зі святом. З Днем молоді!

З повагою, міський голова,
ВАЛЕРІЙ СКРИПНІЧЕНКО