Вітаємо з перемогами у творчих конкурсах вихованців Валківської районної комунальної дитячої школи мистецтв

ОЧІКУВАНІ ТА ХВИЛЮЮЧІ МОМЕНТИ  НАГОРОДЖЕННЯ

Кожного року Валківська міська рада підтримує проведення Валківською районною комунальною дитячою школою мистецтв різноманітних творчих конкурсів від шкільного до обласного рівнів.

Цього року виставка дитячих робіт «Українська витинанка – 2020» проводиться в он-лайн режимі на  Fb-сторінці Валківської районної комунальної дитячої школи мистецтв із 16 березня і по теперішній час.

Щорічно відкриття конкурсу та підведення підсумків відбувалося  урочисто та масово,  але цього року проведення таких заходів, поки що, неможливе.

Після чергового послаблення карантину, адміністрацією закладу було прийнято рішення про вручення дипломів та грамот переможцям у міні-форматі із запрошенням Валківського міського голови Валерія Скрипніченка, який традиційно завітав із подарунками та словами вдячності юним талантам та їх батькам.

До речі, батькам завжди приємно бачити успіхи своїх дітей, тому ловіть на згадку фото нагородження талантів 2020 року.

ПИШАЄМОСЯ ВАМИ ТА БАЖАЄМО НОВИХ ПЕРЕМОГ!