![red roses](https://old.valky-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2017/12/Roses-678x381.jpg)
Шановна Ірино Володимирівно! Від виконавчого апарату Валківської міської ради та депутатського корпусу прийміть найщиріші вітання з Днем народження! Хай щедра доля дарує Вам міцне здоров’я на довгі щасливі роки, збагачує оптимізмом та радістю; у Вашій оселі завжди панують мир та злагода, а у серці – надія та впевненість у майбутньому. Успіхів Вам у всіх починаннях, нових звершень та здійснення заповітних мрій. |