![kviti-DN-1](https://old.valky-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/06/kviti-DN-1-600x381.jpg)
Шановний Юрію Анатолійовичу!
Прийміть щирі і теплі вітання з нагоди Вашого Дня народження, який Ви відсвяткували 25 червня. Від усього серця бажаємо здоров’я, невичерпної енергії, миру і благополуччя, щоб удача, щастя, увага друзів і тепло домашнього вогнища завжди були з Вами!
Хай буде плідною Ваша праця на депутатській ниві, збудуться всі плани і надії, а в домі завжди панують добро і радість. Нехай ніколи не залишають Вас віра, надія і любов, життя завжди буде наповнене невичерпною енергією і оптимізмом, повагою і підтримкою колег, теплотою і любов’ю рідних і близьких!