![99234781](https://old.valky-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2017/11/99234781.jpg)
Шановна Галино Яковлівно! 2.11.2017 Від виконавчого апарату Валківської міської ради та депутатського корпусу прийміть найщиріші вітання з Днем народження! Хай щедра доля дарує Вам міцне здоров’я на довгі щасливі роки, збагачує оптимізмом та радістю; у Вашій оселі завжди панують мир та злагода, а у серці – надія та впевненість у майбутньому. Успіхів Вам у всіх починаннях, нових звершень та здійснення заповітних мрій. |