![тото](https://old.valky-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/04/тото-678x381.jpg)
Тарасевич Любов Леонідівна, вихователь Валківського дошкільного навчального закладу (ясла-садка) «Веселка» у 2018 році, здобула перемогу в І турі районного конкурсу «Кращий вихователь Валківщини», отримала 1 місце у ІІІ етапі ІІ обласного туру конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у номінації «Вихователь дітей різновікової групи» і стала абсолютним переможцем обласного конкурсу, отримавши найбільшу кількість балів серед конкурсантів усіх номінацій.