Відбулося засідання виконавчого комітету

18 січня 2018 року відбулося засідання виконавчого комітету, на якому були розглянуті наступні питання:

1. Про затвердження перспективного плану роботи виконавчого комітету Валківської міської ради на 2018 рік.
  2. Про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Валківської міської ради у 2017 році
  3. Про роботу із зверненнями громадян у 2017 році
  4. Про затвердження протоколу № 1 від 17.01.2018 р. комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Валківської міської ради та списків громадян, що перебувають на квартирному обліку при виконкомі міської ради
  5. Про затвердження маршруту і графіку руху соціального автобусуВалківської міської ради.
  6. Про встановлення дорожнього знаку в м.Валки по просп.Григорія Сковороди.
  7. Про надання дозволу на знесення сухого та аварійного дерева за адресою: м. Валки, вул. Благовіщенська, б.70.
  8. Про надання дозволу гр.Ігнахову С.О. на проведення робіт по встановленню індивідуального опалювального приладу у власній квартирі по пров.Стадіонна, в м. Валки.
  9. Про набуття права на розміщення ФО-П Скогарєву О.Ю. тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності під час проведення місцевих святкових заходів до святкування «Масляної 2018 р.».
  10. Про надання матеріальної допомоги гр.Тугай Ж.М. на поховання чоловіка.

11.Про надання матеріальної допомоги членам первинних  ветеранських організацій міста

12. Про надання одноразової грошової матеріальної допомоги члену товариства інвалідів Валківського району Харківської області ВОІ „СОІУ”