Відбулося засідання виконавчого комітету Валківської міської ради

2 листопада відбулося засідання виконавчого комітету Валківської міської ради

На засіданні були розлянуті питання:
1. Про виконання міського бюджету за 9 місяців 2017 року.
2. Про затвердження кошторисної документації на ”Додаткові роботи по об’єкту „Капітальний ремонт частини покрівлі будівлі Валківського дошкільного навчального закладу „Яблунька” Валківської міської ради Харківської області, за адресою: вул.Маяковського, буд.18, м.Валки, Валківський район, Харківська область”
3. Про визначення структурного підрозділу відповідального за ведення обліку дітей шкільного віку та учнів.
4. Про надання повноважень заступнику начальника відділу благоустрою Валківської міської ради Івановій С.М. на складання протоколів про адміністративні правопорушення.
5. Про надання дозволу на знесення сухого та аварійного дерева за адресою: м. Валки, вул. Богодухівська, б.58.
6. Про створення комісії з питань визначення стану зелених насаджень за адресою: м. Валки, вул.Харківська, б.38.
7. Про надання дозволу гр.Рудь Г.І. на проведення робіт по встановленню індивідуального опалювального приладу у квартирі № 55 по пров.Майський, 37 в м. Валки.
8. Про надання матеріальної допомоги гр. Войтенко О.А. на поховання брата.
9. Про надання матеріальної допомоги членам первинних ветеранських організацій міста.
10. Про надання одноразової грошової матеріальної допомоги членам товариства інвалідів Валківського району Харківської області ВОІ „СОІУ”.