Відбувся тренінг «Жінки-лідери змін в місцевих громадах»

27 липня 2017 року відбувся тренінг «Жінки-лідери змін в місцевих громадах» для представниць Харківщини. Більше 30 активних, цілеспрямованих, амбіційних, компетентних та суспільно-відповідальних представниць місцевих громад області та міста Харкова зокрема допомогли цій подій відбутись своєю участю та бажанням до саморозвитку.

Не стали виключенням і взяли активну участь в даному заході представниці від міста Валки: Аліна Олійник, спеціаліст І категорії відділу із організаційно-правової роботи Валківської міської ради та Марина Орлова, депутат Валківської міської ради.

Захід продемонстрував значний рівень залученості жінок Харківської області до вирішення надзвичайно різноманітних та однаковою мірою важливих місцевих проблем: це і питання інтеграції повернених із зони АТО військовослужбовців та внутрішньо переміщених осіб, і створення можливостей для самореалізації жінок «40+», а також підтримка програм для людей із інвалідністю, боротьба зі стереотипами щодо представників та представниць ромської громади, впровадження ідеї екологічної відповідальності та культури сортування відходів, відновлення важливих для громад соціальних-культурних закладів, боротьба з насильством в сім’ї та суспільстві, побудова гармонійних сімейних стосунків та багато інших.

Фото та інформацію взято із офіційної сторінки Благодійний фонду “Рівність і взаємоповага” у мережі Facebook: