Відбувся міський етап конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2018»

У Валківській центральній районній дитячій бібліотеці відбувся міський етап конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2018» («Найкращий читач України»)

Учні 6 та 7 класів представили на розсуд журі свою улюблену книгу, що не вивчається за шкільною програмою. Цікаво було послухати розповіді не лише про літературних героїв, а й про українських та зарубіжних авторів.
Переможцями у І номінації (6 клас) стали Артур Абракітов – учень Валківського ліцею ім. О. Масельського (І місце), Анастасія Циганенко – теж учениця ліцею (ІІ місце) та Каміла Костенко – учениця ЗОШ І-ІІІ ст. (ІІІ місце).
У ІІ номінації І місце виборов Ілля Яловий – учень ЗОШ І-ІІІ ст., ІІ місце у Анастасії Слепухи – учениці тієї ж школи, а ІІІ місце дісталося Павлу Голубченку – семикласнику ліцею ім. О. Масельського.
Всі переможці отримали грамоти та подарунки від міського голови Валерія Скрипніченка.
Наступним буде районний етап конкурсу, де переможці позмагаються із однолітками – користувачами сільських бібліотек-філій Валківської централізованої бібліотечної системи.