Валківський міський голова Валерій Скрипніченко зустрівся із  ліквідаторами аварії  на Чорнобильській АЕС.

Сьогодні 27 січня 2021 року відбулася робоча зустріч із питань соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Для надання кваліфікованих відповідей на запитання ліквідаторів були запрошені фахові спеціалісти відділу соціального захисту, Пенсійного фонду, Валківського АТП-16341, Валківської дільниці Зміївської філії ПАТ “Харківгаз”, медичних установ нашої громади.

Зустріч відбулася  плідною, “чорнобильці” отримали важливу інформацію із першоджерел, на всі запитання надано відповіді.

Валерій Скрипніченко заявив про готовність вирішувати проблемні питання тільки в межах чинного  законодавства та реальних фінансових можливостей.