![31958085_2051691998404363_8069315153348263936_n](https://old.valky-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/05/31958085_2051691998404363_8069315153348263936_n-678x381.jpg)
4 травня, в спорткомплексі Валківської районної ДЮСШ «Спорт для всіх», відбулася районна Спартакіада серед депутатів органів місцевого самоврядування та державних службовців в рамках Всеукраїнської Спартакіади серед народних депутатів Верховної Ради України, депутатів ВР АРК, обласних, районних, міських, сільських та селищних рад.
В змаганнях з п’яти видів спорту, а саме міні-футболу, волейболу, настільного тенісу, шахів та шашок, взяли участь чотири команди: Валківської міської та районної рад, Валківської РДА, а також збірна команда селищних і сільських рад.
У складі команди депутатів Валківської міської ради приймали участь Таміла Губська, Володимир Дараган, Олександр Харченко, Андрій Гончаренко, Марина Орлова. Групу вболівальників із депутатського корпусу міськради, а саме Наталії Осадчої, Галини Лях, Наталії Надьон, Василя Деркача очолювала Ірина Бородіна.