Валківська міська рада щиро вітає юних учасників-валківчан Чемпіонату України з важкої атлетики з успішними виступами.

6-9 лютого у м. Харків в палаці Спорту «Локомотив» відбувся Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат  віком до 18 років. В складі збірної команди Харківської області брали участь юні важкоатлети нашого міста, стипендіати Валківського міського голови – Максим Москвін, Каріна Москвіна, Кирило Крецу (тренер Федотов В.В.).

За результатами змагань Максим Москвін набрав у сумі двоборства 280 кг. у ваговій категорії до 77 кг., що на 5 кг. перевищує норматив майстра спорту України і отримав 1 місце у Чемпіонаті України серед учнів ДЮСШ, СДЮШОР, УОР та  спортивних ліцеїв.

Ця перемога веде Максима до високого звання «Майстра Спорту України». Пишаємося тобою, важкоатлете! Депутатський корпус  міської ради і надалі буде приділяти увагу та надавати всіляку підтримку юним спортсменам нашого міста.