![maxresdefault](https://old.valky-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/maxresdefault-678x381.jpg)
Капітальні вкладення на об’єкти соціально-економічного значення у 2021 році, визначені депутатами до Програми економічного і соціального розвитку Валківської міської територіальної громади на 2021 рік, затвердженої рішенням V сесії Валківської міської ради VIII скликання від 18 лютого 2021 року №152.
Перші тендерні процедури по визначенню підрядної організації відбулися у травні. В червні, дочекавшись сприятливих погодних умов, шляховики приступили до виконання робіт.
Звіти перед громадою будуть оприлюднені по завершенню робіт на об’єктах.