Громадські слухання

ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ 2019 рік

1. Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації.

ПЗ АЗС Валки 2018

ГП-1

ГП-2

ГП-3

ГП-4

ГП-5

ГП-6

ОПРИЛЮДНЕННЯ

2. Повідомлення про початок процедури розгляду  та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації.

ДПТ склад Валки ГонтовЯр

лист 1

лист 2

Лист 3, лист 4

ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ 2020 рік

1. Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації.

Детальний план території з метою реконструкції магазину продовольчих товарів, що розташований за адресою: Харківська область, м.Валки, вул. Харківська, 22а, обмеженої вулицями: Харківська, Паркова, Стадіонна та Кооперативна

ГП-1 Магазин Валки

2. Магазин ВАЛКИ

3. Магазин ВАЛКИ

4 Магазин ВАЛКИ

5 Магазин ВАЛКИ

6 Магазин ВАЛКИ

2. Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації.

Детальний план території, обмеженої проспектом Григорія Сковороди, вулицею Перекіпська, провулком Соборний та проспектом Героїв Чорнобиля в м. Валки Харківської області

3 ДПТ

ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ 2021 рік

Про проведення громадських слухань у Валківській міській територіальній громаді

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постановою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555, Валківська міська рада Богодухівського району Харківської області повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських  інтересів  у проекті  містобудівної документації: «Детальний план території в межах с. Сніжків та с. Ясеневе на території Валківської міської ради Богодухівського району Харківської області» з метою зміни цільового призначення земельних ділянок з земель житлової та громадської забудови на земельні ділянки за цільовим призначенням: землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення та передачі даних ділянок в постійне користування Службі автомобільних доріг у Харківській області для реконструкції автомобільної дороги Київ-Харків-Довжанський на ділянці 395+064 – км 420+050.

Орієнтовна площа в межах проектування – 0, 1458 га.

Замовник містобудівної документації – Богодухівська районна державна адміністрація Харківської області.                                                                                    Розробник містобудівної документації – ФО-П Капустенко С.В.       Підстава для розроблення: рішення V сессії VIII скликання Валківської міської ради Харківської області від 18 лютого 2021 року № 225.

Посадовою особою відповідальною за організацію розгляду пропозицій визначено завідувача сектору архітектури та містобудування Валківської міської ради, головного архітектора – Баннікова Ігоря Андрійовича.

Детально із матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися за адресою: Центральна площа, 2/34, Валки, Харківська область.

Громадські слухання відбудуться об­ 10 год. 00 хв. 26 березня 2021 року за адресою: м. Валки, вулиця Харківська, 16, Богодухівського району Харківської області (у приміщенні  Валківської міської ради)

 

Пропозиції до проектів  містобудівної  документації  мають  право подавати:

1) повнолітні  дієздатні  фізичні  особи,  які  проживають на території,  щодо якої розроблено відповідний проект  містобудівної документації на місцевому рівні;

2) юридичні особи,  об’єкти нерухомого майна яких розташовані на   території,   щодо   якої   розроблено   відповідний    проект містобудівної документації на місцевому рівні;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

4)представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5) народні депутати України,  депутати  відповідних  місцевих рад.

Пропозиції, подані особами, не визначеними пунктами 1-5, або  подані  після встановленого   органом   місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

ТОМ 1 ПЗ Дорога