ВИСОКОПІЛЛЯ

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту документа державного планування
та звіту про стратегічну екологічну оцінку генерального плану села Високопілля Богодухівського району Харківської області

Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту.

Проект «Генерального плану села Високопілля Богодухівського району Харківської області» розробляється з метою визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації кварталу, мікрорайону, іншої частини території, призначених для комплексної забудови чи реконструкції, та підлягає стратегічній екологічній оцінці.

Генеральний план села Високопілля розробляється задля визначення територіального розвитку на розрахунковий період з урахуванням перспектив, обґрунтованих раціональним використанням територіальних та природних ресурсів, встановлення меж населеного пункту, а також з метою оптимальної функціональної організації поселення, яка має забезпечувати розвиток та реконструкцію сільського поселення, найкращі умови проживання та праці.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Валківська міська територіальна громада Богодухівського району Харківської області за адресою: 63002 Харківська обл., Богодухівський р-н, м. Валки, вул. Харківська, буд. 16. Електронна адреса: valky_gorsovet@ukr.net, тел. 05753-52740

  1. Процедура громадського обговорення:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (оприлюднення її в засобах масової інформації):

14.11.2020 року – в газеті «Сільські Новини» №047 (12291).

Дата подання повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та розміщення звіту СЕО на офіційному веб-сайті Валківської міської територіальної громади.

Публікація повідомлення в друкованих засобах масової інформації:

03.04.2021 р – в газеті «Сільські Новини» №14

б) спосіб участі громадськості: (надання письмових зауважень і пропозицій):

Надання письмових зауважень та пропозицій до Валківської міської територіальної громади Богодухівського району Харківської області за адресою: 63002 Харківська обл., Богодухівський р-н, м. Валки, вул. Харківська, буд. 16. Електронна адреса: valky_gorsovet@ukr.net, тел. 05753-52740.

в) дата, час і місце проведення громадських слухань (у разі проведення)

Надання письмових зауважень та пропозицій до Валківської міської територіальної громади Богодухівського району Харківської області за адресою: 63002 Харківська область, Богодухівський район, м. Валки, вул. Харківська, 16 електронна адреса: valky_gorsovet@ukr.net, тел. 0 57 53 -527 40 з темою листа “До звіту про СЕО ГП село Високопілля”

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: 63002 Харківська обл., Богодухівський р-н, м. Валки, вул. Харківська, буд. 16. Електронна адреса: valky_gorsovet@ukr.net, тел. 05753-52740.

Контактна особа – завідувач сектору архітектури та містобудування – Банніков Ігор Андрійович.

ґ) орган, до якого подаються зауваження та пропозиції: Валківської міської територіальної громади Богодухівського району Харківської області за адресою: 63002 Харківська обл., Богодухівський р-н, м. Валки, вул. Харківська, буд. 16. Електронна адреса: valky_gorsovet@ukr.net, тел. 05753-52740, строки подання зауважень та пропозицій: з 03.04.2021 року протягом 30 днів включно.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

офіційні веб-сайти Міністерства енергетики та захисту довкілля України (https://menr.gov.ua/), Департамент захисту довкілля та природокористування Харківської ОДА (http://ecodepart.kh.gov.ua).

Звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту оприлюднено 02.04.2021 року на офіційному сайті Валківської міської територіальної громади Богодухівського району. Строк громадського обговорення та консультування становить 30 днів з дня оприлюднення повідомлення.

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Підстав для здійснення оцінки транскордонного впливу на довкілля немає.

Міський голова                                                                                         Валерій СКРИПНІЧЕНКО

м.п.

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку генерального плану села Високопілля Богодухівського району Харківської області

Звіт СЕО ГП Високопілля