Місцеві ініціативи у місті Валки

№961 Про затвердження Положення про місцеві ініціативи у місті Валки

Додаток до Положення про місцеві ініціативи у м. Валки

Станом на 13 серпня  2019 року Валківською міською радою зареєстровано три повідомлення про внесення місцевої ініціативи – проекту рішення членами територіальної громади міста Валки. Цього дня Валківський міський голова Валерій Скрипніченко зустрівся з представниками цих трьох  ініціативних груп. Разом з активістами детально проаналізували проекти та обговорили деталі. Валерій Володимирович подякував всім за активність  і побажав кожній ініціативній групі успіху  та перемоги у конкурсі серед місцевих ініціатив.

Чекаємо наповнення бюджету,  бо саме від цього залежить кількість переможців на 2020 рік.

1. “Про благоустрій території ДНЗ (ясла-садок) “Яблунька”. Уповноважений представник ініціативної групи  – Бабенко Ганна Олександрівна.
  2. “Про встановлення дитячого майданчика по вул. Енергетичній”. Уповноважений представник ініціативної групи  – Сіренко Ніна Іванівна.

“Про встановлення додаткової гойдалки на дитячий майданчик по вул. Ков’язька,118”. Уповноважений представник ініціативної групи  – Жигилій Наталія Миколаївна.

Реалізація місцевої ініціативи “Про встановлення дитячого майданчика по вул. Енергетичній”, яка здобула перемогу у 2020 році.

Нагородження Грамотою Валківської міської ради ініціативної групи (уповноваженого представника ініціативної групи Сіренко Ніни Іванівни) на святкуванні Дня міста 16 вересня 2020 року.